Ana Sayfa Hijyen Çok kullanımlı ortamda hijyen manifestosu

Çok kullanımlı ortamda hijyen manifestosu

Yazar: Belgin TOZAN

Sonbahara ‘merhaba’ dediğimiz bugünlerde gün yüzüne çıkan solunum yolu hastalıkları, kalabalık ortamların dezenfeksiyonlarının iyi yapılmamasıyla birleştiğinde önemi daha da artırıyor. Ev dışında geçirdiğimiz zaman dikkate alındığında, kalabalık ortam hijyeni, önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Bu bilinçle entegre, çok kullanımlı ortam çözümlerinde uzman Legrand, Sistem Armada Antimikrobiyel serisi ile binalarda yüzde 99,9 kişisel-dezenfeksiyon sağlıyor.

Ortak kullanım alanlarına hijyenik dokunuş

200’den fazla fonksiyonu bulunan Sistem Armada serisi ile Legrand, bina sistemine uyum sağlayarak çalışma performansına katkıda bulunuyor. Tüm elektrik tesisatıyla uyumlu Sistem Armada, hastaneler, alışveriş merkezleri ve okullar gibi genel mekanlarda ve tüm diğer çalışma ortamlarında; sütunlar, bürotik bloklar, kablo kanalları, döşeme altı buatlar, toplantı odası blokları ve masa altı blokları gibi ürünlerle kusursuz bir planlama sunuyor.

Mikropların ve bakterilerin yayılmasını engelliyor

Antimikrobiyel malzeme ve Ag+ gümüş iyonlarının birleşmesiyle oluşan Sistem Armada Antimikrobiyel ürünleri, sağladığı kişisel-dezenfeksiyonla mikropların ve bakterilerin çoğalıp yayılmasını engelliyor. Sistem Armada, pürüzsüz ve parlak yüzeyi sayesinde üzerinde tozların barınmasına izin vermiyor. Ayrıca, Legrand Sistem Armada Antimikrobiyel ürünleri, Fransa merkezli test laboratuvarı ‘Biotech Germande’ tarafından belgeleniyor.

İlgili Diğer Haberler

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku