Ana Sayfa YaşamAvm'ler Çok yönlü bir etkinlik alanı doğuyor

Çok yönlü bir etkinlik alanı doğuyor

Yazar: Belgin TOZAN

Beyoğlu’nda Demirören İstiklal yeni bir etkinlik alanına kavuşuyor: Social İstanbul… İki geniş kata yayılan mekan, tiyatrodan konsere, festivalden fuara birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapmak üzere kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Nisan ayında Demirören İstiklal’de açılacak olan Social İstanbul, şehrin yeni etkinlik, sanat ve fuar alanı olarak misafirlerini ağırlayacak. Kentle yaşayan yeni etkinlik alanı, Pera Bölgesi’nin sahip olduğu kültürel mirası yeniden yaşatarak farklı konseptlerdeki her tür etkinliğin, yeniliklerin adresi olacak. Farklı amaçlara göre adapte edilebilen çok yönlü kullanım imkanıyla 4 bin metrekarelik esnek bir alanda uluslararası trendleri, sergileri ve festivalleri yakından takip ederek tüm bunları İstanbullular ile buluşturacak olan Social İstanbul, kültür-sanat ve bilim adına gerçekleşen gelişmelere ev sahipliği yapmayı ve tüm yaratıcı endüstriler için bir buluşma noktası yaratmayı hedefliyor.

 

İlgili Diğer Haberler

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku