Ana Sayfa Hijyen Sadeleşerek yenilenen banyolardaki imza: ‘Zero 2.0’

Sadeleşerek yenilenen banyolardaki imza: ‘Zero 2.0’

Yazar: Mehlika Bilgutay CETIN

Özellikle evlerde daha fazla vakit geçirdiğimiz, yenilenme ve arınmanın yaşamın odak noktası olduğu günümüzde, banyolar artık temel ihtiyaçları karşılamanın yanı sıra ambiyansı ve konforu ile de rahatlatan mekanlar haline geldi. Artık birer terapi merkezi gibi algılanan banyolarda konfor, tasarım ve fonksiyon gibi pek çok kavramın iç içe geçtiği yeni nesil tasarımlar öne çıkıyor.

Tüketici ihtiyaçlarına uygun modern tasarım çizgisiyle yeniden yorumlanan Kale Banyo’nun Zero 2.0 serisi, kullanıcılara fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu şık banyolar yaratmaya imkan sunuyor. Lavabodan armatüre, banyo dolabından aynaya, bütün ürünleriyle banyoda uyum sunan Zero 2.0 serisi, özel kesim sıra dışı kenar ayrıntılarıyla modern bir görünüm sunarken; yalın renk alternatifleri, bas-aç çekmeceleri ve açık raf modülleriyle her zevke hitap ediyor.

Yalın tasarım çizgisiyle dikkat çekiyor
 

blank

Mekanlarda kesintisiz ve bütünsel görünüm eğilimi giderek artarken, ortak tasarım diline sahip Zero 2.0 lavabo ve klozetler, Kale Banyo’nun standart olarak sunduğu maksimum hijyenin yanı sıra, soft renk seçenekleriyle de beğeni kazanıyor.

Banyosunda renk ve tasarım ahengi arayanların beğenisine sunulan serideki Zero 2.0 SmartYıkama Asma Klozetler ise Ultra Slim Smart Kapağı ile uyumlu şekilde beyaz, siyah, mat siyah, mat inci, mat vizon, mat beyaz, mat antrasit renk seçeneklerine sahip.

Daha fazla depolama alanı sunuyor

Fonksiyonel parçaları ile tüketicinin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunan Zero 2.0 serisi, gün geçtikçe artan daha fazla depolama ihtiyacına yönelik çözümleri beraberinde getiriyor.Açık raf modülleriyle geniş bir depolama alanı olan seri, bas-aç çekmeceleriyle kullanım kolaylığı sağlıyor.

 Zero 2.0 banyo mobilyasında ayrıca, aksesuarlar için geniş lavabo dolabı çekmecesi ve kişisel bakım için dokunmatik aydınlatma da bulunuyor. Seri, antrasit-ceviz ve beyaz-meşe olmak üzere iki ayrı renk seçeneği ile sunuluyor.

İlgili Diğer Haberler

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku