Ana Sayfa YaşamMağazalar Yazın en güzel yanı; bahçe ve balkonlara taşan yaşam

Yazın en güzel yanı; bahçe ve balkonlara taşan yaşam

Yazar: Selma ALTIN

Havaların ısınmasıyla birlikte, şehir hayatının karmaşasından uzaklaşmak, evinin balkonunda ya da bahçesinde, küçük dokunuşlarla kendine ait alan yaratmak isteyenler yapı marketlerin yolunu tutuyor.

Koçtaş’ın Yaşayan Evler dergisi, bahçe ve balkon kullanımına yönelik binlerce ürünü, avantajlı fiyatlar ve yaratıcı fikirlerle sunuyor. Bahçe, balkon ve botanik olmak üzere üç kategoriye ayrılan Koçtaş Yaşayan Evler Bahçe/Balkon 2018 dergisinde, estetik ve stilin yanı sıra, kullanım kolaylığı ve fonksiyonelliğiyle öne çıkan ürünler, mobilya trendleri ve çözüm önerileri yer alıyor.

Fenerler ve mumlar, iç mekanların olduğu gibi balkon ve bahçelerin de vazgeçilmezleri…

Büyük ya da küçük her tip balkon için ihtiyaç duyulan tüm ayrıntıların düşünüldüğü dergide; kışlık ve yazlık evlerin bahçeleri için mobilyadan aksesuara, aydınlatmadan sulama sistemlerine, şemsiyeden barbeküye, dekoratif çitlerden tohumlara kadar her alan için yüzlerce ürün seçeneği bulunuyor. Dergi, aynı zamanda çocuklar için de yepyeni neşeli çocuk bahçe ürünleriyle çocukların keyfine keyif katıyor.

Uygun fiyatlarla hayallerinize ulaşın

Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu.

Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu, Koçtaş Yaşayan Evler Bahçe/Balkon 2018 dergisiyle sadece evlerin içi için değil, dışı için de çözümler sunmayı, fikir ve ilham vermeyi arzu ettiklerini belirterek; “Türkiye genelinde yaptığımız araştırmalarla gördük ki, kültürel özelliklerimizin bir getirisi olarak evde misafir ağırlamak, bahçede mangal yapmak, balkonda vakit geçirmek gibi bizim için önemli unsurlar. Evlerimizi de daha canlı, yaşayan mekânlara dönüştürüyor. Koçtaş olarak uygun fiyatlarla müşterilerimizin hayallerine ulaşabilmesi için birçok seçenek sunuyoruz. Sadece yeni ürünlerle değil, evlerindeki mevcut eşyaları kullanarak yapılabilecek uygun kombin önerileri de sunarak düşük bütçelerle istedikleri yaşam alanlarına kavuşmalarını sağlıyoruz. Her biri alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla, müşterilerimize, ürün seçiminden nakliye ve montaj gibi hizmetlere kadar destek oluyor; onların alışveriş deneyimlerini en kolay, hızlı ve keyifli hale getirmeye çalışıyoruz. Çünkü inanıyoruz ki, insanlar evlerinde ne kadar mutlu olursa yaşam standartları da aynı oranda yüksek oluyor” dedi.

Dergide ayrıca, çiçek ekmek veya sebze yetiştirmek için çok büyük bir bahçeye ihtiyaç duymadan, adım adım bahçe düzenlemenin 10 adımda püf noktaları ve gerekli tüm malzemeler yer alıyor. Bahçe budama aletlerinden eldivenlere, zaman ayarlı sulama ürünlerinden hortumlara, elektrikli, benzinli ya da mekanik çim biçme makinelerine kadar botanik bahçe için gerekli olan tüm ürünler Koçtaş’tan temin edilebiliyor.

 

 

İlgili Diğer Haberler

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku