Ana Sayfa Tasarımİnovasyon Duşta hijyen kanalı kolaylığı

Duşta hijyen kanalı kolaylığı

Yazar: Belgin TOZAN

 

Hijyenik bir banyoya sahip olmayı kim istemez ki…  İçeriye girdiğinizde tertemiz kokan ve ferahlığıyla hijyeni hissettiren bir banyo herkesin hayali… İşte bu hayale ulaşmanızı sağlayacak yeni nesil bir bakış açısı var. Geberit CleanLine Duş Kanalları…

Banyoların en büyük dezavantajı olan hijyen problemini tek bir noktada çözen Geberit CleanLine Duş Kanalları; deliksiz yüzeyi sayesinde kir birikimini engellerken, kolayca çıkarılabilen tarağı ile saç veya diğer büyük parçaları etkili şekilde tutarak duşlarda sıkça yaşanan tıkanma sorununu önlüyor.

 

 

 

 

Gizli kenar ve köşeleri ortadan kaldırarak her türlü kir ve bakteri birikimini önleyecek şekilde tasarlanan Geberit CleanLine Duş Kanalları, kolayca temizlenebilme özelliği ile kullanıcısına büyük kolaylık sağlamanın yanı sıra hijyenik bir ortamla buluşturuyor. İsteğe göre duvar kenarına da yerleştirilebilen duş kanalının paslanmaz çelik kapağı, duş alanının ölçüsüne uygun olarak kesilebiliyor. Ön montajlı izolasyon bezi ise sızdırmazlığı sağlıyor.

Kurulum ve sızdırmazlık teknolojisine sahip olan CleanLine Duş Kanalları için Geberit, tüm standart zeminlerde kolay ve güvenli montajı garanti ediyor.

İlgili Diğer Haberler

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku