Ana Sayfa Hijyen Ekonomik ve çevre dostu 

Ekonomik ve çevre dostu 

Yazar: Deniz KARATAS

Kärcher, sunduğu çözümlerle evin her köşesinde hijyen sağlıyor. Ergonomik ve hafif tasarımı, yer kaplamadan saklanabilmesi ve fonksiyonellik özellikleriyle ön plana çıkan FC 5 Premium, hem zamandan hem iş yükünden tasarruf sağlarken, hızlı ve pratik temizlikte de hayatı kolaylaştırıyor.

En önemli özelliklerinden biri deterjan çözeltisi ile nemlendirilen ve hızlı bir biçimde dönen iki mikrofiber silindiri olan ürün, kirin ve nemin sürekli olarak vakumlanmasını sağlayarak etkili temizliğin formülünü sunuyor. Kirli ve vakumlanmış sıvıyı ayrı bir tank içerisinde biriktiren Kärcher FC 5 Premium, zeminin daima temiz su ile buluşmasını sağlıyor. Zaman ile birlikte su kullanımında da büyük ölçüde tasarruf ettiren süpürge, 400 ml’lik tank kapasitesiyle ahşap zeminler ve 60 metrekareye kadar olan yüzey alanına sahip tüm sert zeminleri hızlı ve kolay bir şekilde temizleme şansı tanıyor.

İlgili Diğer Haberler

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku