Ana Sayfa TasarımDekorasyon Suyun akışına hizmet eden retro stil çizgisi

Suyun akışına hizmet eden retro stil çizgisi

Yazar: Ilayda DEMIRKIRAN

Doğadan ilham alarak tasarladığı su tasarruflu armatürlerle evlerin yeni nesil rehabilitasyon alanları olan banyolara sürdürülebilir bir anlayış getiren, teknoloji ve estetiği kullanıcılarına bir arada sunan BOCCHI, markasının renkli ruhunu tasarımlarıyla destekliyor.

Koleksiyonlarındaki, eski kırmızı volanlar ve modern gövde tasarımının birleşimiyle geçmiş zamana atıfta bulunan retro armatürleri, farklılık arayan kullanıcılara kendilerine özgü bir stil yaratma fırsatı sunarken, mimarlar ve tasarımcılar için de sınırları olmayan bir oyun alanı sağlıyor.

Armatürlerde alışılmışın dışında form çeşitliliği sunan BOCCHI’nin ürün yelpazesinde öne çıkan uzun gagalı armatürler, kullanıcılarının ellerini lavaboya çarpma ihtimalini ortadan kaldırırken, daha fazla el yıkama alanı ile kullanımda kolaylık ve fonksiyonellik sağlıyor.

Suyun ısısını sınırlandırmaya olanak sağlayan seramik ısı kontrollü seramik kartuş ve su tasarruflu hijyenik perlatörler ile yaklaşık yüzde 55 su tasarrufu sağlayan BOCCHI’nin tüm armatürlerinde dikkat çeken nokta ise PCA (Pressure Control Aerator) su tasarruflu perlatörlerini kullanıyor olması. PCA teknolojisi ile su basıncı ne olursa olsun aynı su tasarrufunu elde eden BOCCHI, üst segment armatürlerde ise kartuş üzerinden ısı limitlemesi yapalabilen seramik kartuşları tercih ediyor. Avantaj sağlayan bu nitelik sayesinde, kartuş üzerinden limitlendirilen ısı ve akış miktarı ayarı ile gereksiz sıcak su sarfiyatı engelleniyor ve sıcak su ile kaza yaşanma riskini düşürüyor.

 

İlgili Diğer Haberler

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku