Ana Sayfa Hijyen Duvarlarda leke tutmayan ve antibakteriyel teknoloji

Duvarlarda leke tutmayan ve antibakteriyel teknoloji

Yazar: Belgin TOZAN

Silinebilir ve hijyenik duvar boyalarını kim istemez?… Leke Tutmayan Teknoloji ile geliştirilen ve kolayca temizlenen Marshall SİL-PAK ürünleriyle boyanan duvarlar üzerinde bir film tabakası oluşuyor ve su bazlı lekeler duvara nüfuz etmiyor. Bu ürün, çocukların yaratıcı dünyalarını duvarlara taşımalarına bile izin veriyor. SİL-PAK’la boyanmış duvarlara dökülen kahve, çay, kola, meyve suyu gibi lekelere ek olarak toz, kir, ketçap ve hatta pastel boya lekeleri de kolayca temizleniyor. Bu silme işlemlerinde duvarlar zarar görmüyor, boyanın renkleri tüm canlılığını ve ışıltısını her zaman koruyor.

Bireyler bilinçlendikçe, evlerdeki hijyenin de önemi artıyor ve artık tüm ürünlerin en sağlıklı şartları sunması bekleniyor. Antibakteriyel etkisi T.C Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan testler sonucunda sertifikalandırılan Marshall Antibakteriyel, içerdiği gümüş iyonları sayesinde insan sağlığına zarar vermeden, bakterilere karşı yüzde 99 koruma sağlıyor. Küf ve mantar oluşumuna karşı dirençli olan Marshall Antibakteriyel’in başka bir önemli özelliği ise; bir sonraki boya işlemine kadar antibakteriyel özelliğini koruyor olması.

Gör&Boya uygulamasıyla çocuk odaları renkleniyor

Çocuklar, renkli odalarında vakit geçirmeyi çok seviyor. ‘Marshall Gör&Boya’ uygulaması sayesinde Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ile hayal edilen ama kullanmaya cesaret edilemeyen renkleri, yaşanan mekânlarda göstermek mümkün oluyor. ‘Marshall Gör&Boya’ uygulamasını kullanarak, istenen renklerle sınırsız deneme yapılabiliyor.

 

 

İlgili Diğer Haberler

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku