Ana Sayfa Hijyen Hayvan severlerin temizliği de başka olur

Hayvan severlerin temizliği de başka olur

Yazar: Belgin TOZAN

Evinde evcil hayvanlarıyla tüy problemi yaşayıp, pratik kullanımlı süpürge arayanlara müjde… Ergonomik ve hafif tasarımıyla evin her köşesinde rahatlıkla kullanılabilen Kärcher KB 5 şarjlı süpürge, evcil hayvanlarıyla tüy problemi yaşayan hayvan severler için, sunduğu temizlik performansıyla istenilen hijyeni sağlıyor.

Kärcher KB 5, ergonomik tasarımıyla profesyonel temizliği evin her köşesine taşıyor. 30 dakika pil ömrüyle de dikkat çeken ürün, çok yönlü, dönebilen fırçası ve manevra yapabilir süpürme kenarı sayesinde en ulaşılmaz köşelerde bile güvenli temizlik sağlıyor.

 

Kablosuz özelliği ve ince hatlı şekli sayesinde evin her bölgesinde yer kaplamadan saklanabilen ürün, düz yüzeylerin yanı sıra manevra özelliği sayesinde merdivenlerde de güçlü performans sergiliyor. Her zemine uyum sağlayabilen dönebilen fırçası ve süpürme kenarı sayesinde profesyonel temizliğin tüm imkanlarını evlere taşıyan Kärcher KB 5, topladığı bütün kirleri atık kabında biriktiriyor. Atık kabı dolduğunda, tek bir hareketle kolayca yerinden çıkarılabiliyor ve kirle temas etmeden temizleme kolaylığı sunuyor. Özellikle evinde evcil hayvan besleyenler için pratik yönleriyle ön plana çıkan ürün, evcil hayvanlardan dökülen tüyleri de anında ve kolayca temizleyebiliyor.

 

İlgili Diğer Haberler

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku